Titles you rated
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.5
The Naked GunRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0