Titles you rated
GattacaRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.5
The Shadow's EdgeRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 1.5
366 DaysRated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 1.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 1.0