Titles you rated
Tai-Chi MasterRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 2.0
Fist of FuryRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Marine BoyRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 1.0
Blade IIRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
RedRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 5.0
Rocky IIIRated ★ 5.0
The TruckRated ★ 3.0