Titles you rated
The Green RayRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
BorderRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
The ContactRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 5.0
Captain FantasticRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 2.5
Still WalkingRated ★ 3.5
FlubberRated ★ 3.5
As Tears Go ByRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5