Movies
Ratings
690
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Men in HopeRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0