Movies
Ratings
50
MaborosiRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
NosferatuRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 2.5