Titles you rated
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 3.5- My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0