Titles you rated
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
Running ManRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
The ProducersRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 4.0