Movies
Ratings
344
KOKUHORated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Three Colors: BlueRated ★ 3.5
Pierrot le FouRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 1.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0