Movies
Ratings
394 The RoundupRated ★ 3.5 The RoundupRated ★ 3.5
 The First Slam DunkRated ★ 5.0 The First Slam DunkRated ★ 5.0
 Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5 Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
 Gran TorinoRated ★ 4.0 Gran TorinoRated ★ 4.0
 Another ChildRated ★ 4.0 Another ChildRated ★ 4.0
 Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0 Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
 A Hard DayRated ★ 4.0 A Hard DayRated ★ 4.0
 Knives OutRated ★ 4.0 Knives OutRated ★ 4.0
 The Godfather: Part IIRated ★ 4.5 The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
 SpotlightRated ★ 4.5 SpotlightRated ★ 4.5
 The GodfatherRated ★ 5.0 The GodfatherRated ★ 5.0
 Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0 Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
 DuneRated ★ 3.5 DuneRated ★ 3.5
 Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5 Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
 Notting HillRated ★ 5.0 Notting HillRated ★ 5.0
 Chungking ExpressRated ★ 3.5 Chungking ExpressRated ★ 3.5
 In the Mood for LoveRated ★ 4.5 In the Mood for LoveRated ★ 4.5
 Take This WaltzRated ★ 4.5 Take This WaltzRated ★ 4.5
 Quantum of SolaceRated ★ 3.0 Quantum of SolaceRated ★ 3.0