Titles you rated
The Day AfterRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
The Super Mario Galaxy MovieRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
ContactRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Our SunhiRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 1.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
The Social DilemmaRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Cold WarRated ★ 3.0
StokerRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5