Movies
Ratings
61
The ThievesRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The CallRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
HopeRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0