Movies
Ratings
1799
The Two PopesRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 3.0
Not OutRated ★ 0.5
GreenhouseRated ★ 1.0
The Taste of ThingsRated ★ 1.5
Transformers OneRated ★ 1.0
The NorthmanRated ★ 1.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 3.5- The Running ActressRated ★ 3.0
Dream PalaceRated ★ 1.5
AnoraRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
La ChimeraRated ★ 3.0
The Banshees of InisherinRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 2.0
Beau Is AfraidRated ★ 2.5
FerrariRated ★ 2.5