Titles you rated
- SohRated ★ 4.0
Over thereRated ★ 5.0
Buenos Aires Zero Degree: The Making of Happy TogetherRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 3.0
American UltraRated ★ 4.0
Girl, InterruptedRated ★ 5.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 2.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0
Strangers on a TrainRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
A Serious ManRated ★ 2.0
The GrandmasterRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Ashes of Time ReduxRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.5