Titles you rated
My PrincessRated ★ 1.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 2.0
Screening HumanityRated ★ 5.0- Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
- Excessive ChallengeRated ★ 4.0
- Reckless ChallengeRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 1.0
The Outstanding WomanRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
The Cravings Season 2Rated ★ 4.0- The CravingsRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 2.5
Divorced SinglesRated ★ 3.0
Midnight Horror StoryRated ★ 1.5
Producing NobutaRated ★ 3.5
Huh Young Man's Food TravelRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 3.0