Titles you rated
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 1.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.5
A Star Is BornRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
1st KissRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0