Titles you rated
TempestRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
The Good Bad MotherRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 5.0
The Office Blind DateRated ★ 3.0
Macross DeltaRated ★ 4.5- Macross FRated ★ 4.5
Kieta HatsukoiRated ★ 3.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.5
- Ao Haru Ride Season 2Rated ★ 3.0
Ao Haru RideRated ★ 5.0
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 4.5
DearestRated ★ 3.5
Island Part 1Rated ★ 2.0
High School Musical: The Musical - The Series Season 3Rated ★ 0.5