Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.5
Summer Days With CooRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0
Set Me FreeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0