Titles you rated
My Unfamiliar FamilyRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 2.5- 2 Broke GirlsRated ★ 3.5
New GirlRated ★ 2.5
24Rated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 2.5