Titles you rated
The GodfatherRated ★ 2.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.0
2012Rated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0