Titles you rated
12 Angry MenRated ★ 4.0
A PetalRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.0
The Bank JobRated ★ 2.0
Only YesterdayRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
Leaving Las VegasRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 2.0
AlienRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.0