Movies
Ratings
621
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Happy GilmoreRated ★ 3.0
City Of The Rising SunRated ★ 3.5
Lovers' ConcertoRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Christmas with the KranksRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.0
Point BreakRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Death Becomes HerRated ★ 3.0
OnwardRated ★ 4.0