Titles you rated
The FivesRated ★ 1.5
Sea FogRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
BurntRated ★ 1.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 1.5
FrozenRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 2.5
HopeRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 1.5
Boomerang FamilyRated ★ 1.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 4.5