Series
Ratings
39- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
EBS Space SympathyRated ★ 3.0- The Knee-Drop GuruRated ★ 3.0
- Excessive ChallengeRated ★ 5.0
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 3.0
Screening HumanityRated ★ 2.0
My Fair PrincessRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 4.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 5.0
Love NaggersRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.0
Omniscient Interfering ViewRated ★ 0.5
Where Is My HomeRated ★ 1.0
How Do You Play?Rated ★ 1.0