Movies
Ratings
503
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 2.0
Love On-AirRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.5
TRON: LegacyRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 1.0
The Golden CompassRated ★ 4.5
Swing GirlsRated ★ 2.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
21Rated ★ 4.5