Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Fountain of YouthRated ★ 1.5
The Ministry of Ungentlemanly WarfareRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
HavocRated ★ 2.0
The ProsecutorRated ★ 2.0
A Working ManRated ★ 1.5
NovocaineRated ★ 2.5