Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
The Day of the JackalRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 5.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
My NameRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0