Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- Tensei shitara Slime Datta Ken: Coleus no YumeRated ★ 2.5
- That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
더 인플루언서Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Agents of MysteryRated ★ 3.0