Titles you rated
Despicable MeRated ★ 5.0
DrumlineRated ★ 5.0
The Wind RisesRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 2.0
August RushRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
The Princess and the FrogRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
OnceRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.0
The Cat ReturnsRated ★ 1.0