Titles you rated
DownfallRated ★ 5.0
Game of DeathRated ★ 5.0
The Thin Red LineRated ★ 5.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 4.0
Fist of FuryRated ★ 4.0
Villain and WidowRated ★ 3.0
Fist of LegendRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 3.0
Wishing StairsRated ★ 3.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
Taipei ExchangesRated ★ 4.0
Armour of GodRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 4.0