Titles you rated
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Seoul StationRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 2.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5