Titles you rated
GBRB: Reap What You SowRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Jang Yeong SilRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 1.5
Wistoria: Wand and SwordRated ★ 2.0
GachiakutaRated ★ 2.5
Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 2.5
Trigun StampedeRated ★ 3.5
To Your EternityRated ★ 3.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.0
Twin PeaksRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 4.0