Series
Ratings
12
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.0