Titles you rated
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 2.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 1.5
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 1.0
Attack on Titan: Part 2Rated ★ 1.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 1.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 1.0