Titles you rated
The Lion KingRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Road to BostonRated ★ 1.5
HerRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
SaltRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0