Titles you rated
Try: A Miracle in UsRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
My Dearest NemesisRated ★ 3.0
No Gain No LoveRated ★ 3.5
Dreaming Of Cinde Fxxxing RellaRated ★ 3.5
Falling Before FireworksRated ★ 4.0
Only for LoveRated ★ 3.5
Eye Love YouRated ★ 4.5
Hi VenusRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Hidden LoveRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
A Romance of the Little ForestRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 3.5