Series
Ratings
114
Dan Da DanRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
A Virtuous BusinessRated ★ 4.5
Ranma1/2Rated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0