Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.5