Movies
Ratings
455
CoralineRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Tokyo SonataRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0
8½Rated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Cobain: Montage of HeckRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0
Woman on the BeachRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
Summer Time Machine BluesRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0