Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
The Road to Red Restaurant Season 1Rated ★ 1.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0