Titles you rated
WickedRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 1.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.5