Titles you rated
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 1.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 1.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0