Movies
Ratings
1313
Jason BourneRated ★ 1.0
PlatoonRated ★ 5.0
The MasterRated ★ 4.5
1917Rated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The Old Man & the GunRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
There Will Be BloodRated ★ 5.0
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 4.0
The OutpostRated ★ 5.0
Bleed for ThisRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The ShamelessRated ★ 4.0
Dolemite Is My NameRated ★ 5.0
The HighwaymenRated ★ 5.0
BrightRated ★ 5.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 5.0
ShaftRated ★ 0.5
Uncut GemsRated ★ 4.5
6 UndergroundRated ★ 4.0