Series
Ratings
81
The Office Season 9Rated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Community Season 3Rated ★ 3.5
Community Season 2Rated ★ 4.5
Community Season 1Rated ★ 4.5
Lucky LouieRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Generation KillRated ★ 5.0
Marco PoloRated ★ 4.0- Marco PoloRated ★ 5.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 1.0
F is for FamilyRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0