Series
Ratings
69
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Move to HeavenRated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 3.5
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.0
TriggerRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5