Titles you rated
Kimi ni wa TodokanaiRated ★ 5.0
Even If I Fall in Love With YouRated ★ 5.0
A Breeze of LoveRated ★ 4.0
Naughty BabeRated ★ 4.5
Jazz for TwoRated ★ 4.5
Love Is Better the Second Time AroundRated ★ 4.0
Lovely WriterRated ★ 4.5
1000StarsRated ★ 5.0
Why R U?Rated ★ 4.5
Bad Buddy SeriesRated ★ 5.0- My Only 12%Rated ★ 4.5
En of LoveRated ★ 5.0
The Best StoryRated ★ 5.0
My School PresidentRated ★ 5.0
Cutie Pie 2 YouRated ★ 5.0
Love in the AirRated ★ 5.0
Our SkyyRated ★ 5.0
Step By StepRated ★ 4.0
Be Mine SuperStarRated ★ 5.0
Only FriendsRated ★ 5.0