Titles you rated
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.0
Kisaragi StationRated ★ 2.0
WeaponsRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0- TarotRated ★ 1.0
Home for RentRated ★ 2.5
Marui VideoRated ★ 1.5
Death WishRated ★ 2.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
Warning: Do Not PlayRated ★ 1.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0- Funky Freaky FreaksRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5- NoiseRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0