Movies
Ratings
96
Never Back DownRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Train ManRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
Insadong ScandalRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 4.0