Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0- 원피스 3기Rated ★ 3.0
- 원피스 2기Rated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
Sgt. FrogRated ★ 2.0
One PieceRated ★ 3.5