Movies
Ratings
181
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 5.0
The FallRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The InternRated ★ 1.5
GravityRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 2.5
MissingRated ★ 1.0
Dante's PeakRated ★ 2.0
The Science of SleepRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5- Rollin' SafariRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0